ULTIMELE ARTICOLE * Inregistrare/logare *

Vrei să optezi pentru un loc de muncă sigur , un colectiv deosebit, lucru in echipă, sa fii apreciat si remunerat pentru munca depusă?

Penny Market Busteni, angajează personal pentru posturile de Casier / Lucrător Comercial .

CANDIDATUL IDEAL:

Vârstă peste 18 ani

Persoană energică, amiabilă, cu gândire pozitivă;

Rezistență la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;

Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clienților;

Capacitate foarte bună de comunicare, atenție distributivă, capacitate rapidă de decizie;

Experiența constituie un avantaj;

RESPONSABILITĂȚI:

Răspunde de implementarea standardelor de siguranță și securitate a produselor

Asigură gestiunea corectă și completă a numerarului și a produselor la casa de marcat

Cunoaște sortimentația de produse comercializate in cadrul magazinului

BENEFICII:

Tichete de masă;

Training pentru dezvoltare profesională;

Posibilități de invățare și dezvoltare in cadrul companiei;

Salariu atractiv

CV-urile se pot depune la Penny Market, Bdul Libertății 90 sau prin e-mail c.stanean@penny.ro sau penny4459@penny.ro  .  Detalii suplimentare in magazin.

Te așteptăm in noua echipa Penny Bsteni !

___Vizualizari 348

PENNY BUSTENI angajeaza personal