Sunt alaturi de noi, citesc, comentează si interactionează . Poți să fi și tu alaturi de ei după inregistrare.( vezi sectiunea Cont AUTOR ZdB )

Un filmuleț care-ți va schimba impresia despre ce poate face natura și cât de mici suntem :

Facebook Status

Ilie Ionita
December 11, 2017 at 7:14 am

Ilie Ionita shared Davideo.ro's video to the group: Ziar de Busteni.

Culori noi la chiturile de rosturi Mapei pentru gresie

Facebook Picture
Davideo.ro
Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 10, 2017 at 12:31 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Bursa de turism de la Sinaia – 12 Decembrie și programul infotrip-ului

ziardebusteni.ro

Asociaţia pentru Promovarea şi Dezvoltarea Turismului Prahova (APDT Prahova), împreună cu Ministerul Turismului, Consiliul Județean Prahova, Primaria Sinaia și Centrul Internațional de Conferințe C…

Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 9, 2017 at 1:16 am

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Probleme la Azuga

Facebook Picture
O nouă companie cade: Azuga Waters a intrat neanunțat în insolvență, după mai mult de 1 an în care judecătorii au îndemnat la o înțelegere amiabilă

profit.ro

Producătorul de apă Azuga Waters, controlat de Valerii Moraru, proprietar al clubului de fotbal Rapid București, astăzi în faliment, a intrat în insolvență, după ce în urmă cu doar două săptămâni și Perla Covasnei, producător de ape minerale din portofoliul omului de afaceri, a urma...

Ziar de Busteni
December 5, 2017 at 7:10 pm
Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 2, 2017 at 6:47 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Mielu Codescu, fost Primar al Orașului Bușteni, a decedat

ziardebusteni.ro

Plin de tristețe, vă anunț că astăzi, 2 decembrie 2017, s-a stins din viață domnul Mielu Codescu, fost Primar al Orașului Bușteni, la vârsta de 82 de ani . Mâine, 3 decembrie, in jurul orelor 12.00…

Alina-georgiana Lazar Dumnezeu sa-i odihneasca, condoleante familiei

December 2, 2017 at 6:59 pm

Contes Zengal Carmen-Mihaela Dumnezeu sa l ierte condoleante..!

December 2, 2017 at 7:08 pm

Maria Ghetea Dumnezeu sa-l ierte !

December 2, 2017 at 11:29 pm

Gianinam Ge Dumnezeu sa.l odihneasca in liniste. .condoleante familiei

December 3, 2017 at 12:06 am

Ziar de Busteni
Facebook IconNovember 30, 2017 at 2:45 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Pârtia Kalinderu, DJ 713 se inchide, erată, minivacanță de 1 Decembrie la Bușteni

ziardebusteni.ro

Bușteni, stațiune turistică de interes național sau Poarta Bucegilor, inima turismului din Valea Prahovei, intrată intr-un con de umbră turistic in ultima perioadă, revine in forță in sezonul hiber…

Ziar de Busteni
Facebook IconNovember 29, 2017 at 7:02 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Blocul ANL, stația de autobuz și 1 Decembrie

ziardebusteni.ro

Voi incepe acest articol in funcție de interesul cititorilor Ziar de Bușteni sau, cel puțin conform statisticii, cu numărul de vizualizări al categoriilor și cum cele mai vizualizate sunt articolel…

Iulian Maxim
Facebook IconNovember 29, 2017 at 9:07 am

Iulian Maxim shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Energia care era sa-i omoare

Facebook Picture
Ezoteristii care vroiau sa vada celebra „piramida” care apare pe 28 noiembrie, la Sfinx, erau sa moara sub zapada

max-media.ro

Peste 100 de români, care s-a aventurat pe viscol la Sfinx, ca să vadă celebra piramidă energetică, despre care se spune că apare pe 28 noiembrie, la asfințit, au rămas blocaţi pe munte și erau să tră

Ziar de Busteni
Facebook IconNovember 28, 2017 at 12:15 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Sedință ordinară a CL Bușteni, cum votez , Blocul ANL are propuneri de proprietari noi

ziardebusteni.ro

Ca in fiecare lună, anunț Ședința Publică Ordinară a C.L. Bușteni, ordinea de zi și cum votez la Proiectele de Hotărâre. De obicei NU comentez ordinea de zi, deoarece, ședințele fiind publice, pers…

Ziar de Busteni
Facebook IconNovember 24, 2017 at 6:43 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
O săptămână de neuitat in Bușteni și imprejurimi

ziardebusteni.ro

Liceul Ion Kalinderu a beneficiat de un proiect de schimb de experiență intre elevi din Bușteni și Moissy-Cramayel – Franța In luna mai 2017 elevii români au vizitat Franța iar acum, in luna noiemb…

 

Facebook Status

Ziar de Busteni
December 12, 2017 at 11:26 pm

Ziar de Busteni shared Trezirea Spirituala's video.

Facebook Picture
Trezirea Spirituala
Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 10, 2017 at 12:30 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Bursa de turism de la Sinaia – 12 Decembrie și programul infotrip-ului

ziardebusteni.ro

Asociaţia pentru Promovarea şi Dezvoltarea Turismului Prahova (APDT Prahova), împreună cu Ministerul Turismului, Consiliul Județean Prahova, Primaria Sinaia și Centrul Internațional de Conferințe C…

Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 9, 2017 at 11:56 pm

Maria Cazacu La multi ani!

December 10, 2017 at 9:14 am

1

Beatris Cornelia Bardotzi mulți ani Bușteni !

December 10, 2017 at 10:44 am

1
Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 6, 2017 at 5:16 pm

Ziar de Busteni was live.

Facebook Picture

Length: 01:38

Musat Gabriel Bv psd..

December 6, 2017 at 5:22 pm

2

Beatris Cornelia Bardotzi Sărbători fericite tuturor celor care locuiesc în Bușteni !

December 6, 2017 at 5:26 pm

4

Ana Hodis Multumim ziar de B.

December 6, 2017 at 5:18 pm

1

Lucian Matachescu Bravo, frate,...te...drscurci !...

December 6, 2017 at 5:19 pm

1

Viorica Lucia Boncu VENIȚI ȘI LA PÂRTIE

December 6, 2017 at 5:33 pm

1

Alis Zoica La Multi Ani!!!

December 6, 2017 at 6:16 pm

1

Gabriela Nastase La multi ani

December 6, 2017 at 8:08 pm

1

Safta Nicolae

December 7, 2017 at 7:56 am

Luminita Constantin LA MULTI ANI !!!

December 7, 2017 at 5:05 pm

Alex Barbu N-aveti brad?

December 7, 2017 at 12:10 pm

Nina Nina LA MULȚI ANI!

December 6, 2017 at 11:18 pm

Madalina Bunea La multi ani busteni

December 6, 2017 at 8:56 pm

Nastase Laura Superb Busteniul ca de obicei

December 7, 2017 at 10:51 pm

Liliana Daub La muți ani!

December 6, 2017 at 11:01 pm

Nina Nina LA MULȚI ANI FERICITI!

December 7, 2017 at 9:23 am

Cristian Lalu Iar iau prostit pe oameni

December 6, 2017 at 5:57 pm

2

Vik Enea Ce frumos!!! De abia astept sa vad luminitele!!! Am impresia ca este mult mai frumos ca in alti ani!

December 6, 2017 at 7:00 pm

1

Laurentiu Grigorescu Frumos ! Iarna ,acasă la ea !

December 6, 2017 at 6:52 pm

1

Monica Balaci Frumos !!! Ca de fiecare data !!!

December 6, 2017 at 5:25 pm

Nina Nina Nu avem de unde stiti?

December 7, 2017 at 12:11 pm

Ziar de Busteni
Facebook IconDecember 2, 2017 at 6:45 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Mielu Codescu, fost Primar al Orașului Bușteni, a decedat

ziardebusteni.ro

Plin de tristețe, vă anunț că astăzi, 2 decembrie 2017, s-a stins din viață domnul Mielu Codescu, fost Primar al Orașului Bușteni, la vârsta de 82 de ani . Mâine, 3 decembrie, in jurul orelor 12.00…

Mariana Geambasu Dumnezeu sa-l odihnească în pace.

December 2, 2017 at 6:54 pm

Monica Balaci

December 2, 2017 at 6:57 pm

Florina Cojocaru Dumnezeu sa-l ierte!

December 2, 2017 at 6:58 pm

Gherasim Mihaela Dumnezeu să îl odihnească în pace.

December 2, 2017 at 7:00 pm

Flory Floryna Condoleanțe!!!Dumnezeu sa îl odihnească în pace!!!

December 2, 2017 at 7:06 pm

Elena Ieditoiu Dz sa-l odihneasca in pace

December 2, 2017 at 7:07 pm

K Lo Lory Nu pot sa cred!Dumnezeu sa-l ierte!

December 2, 2017 at 7:07 pm

Istrate Anca Luiza Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească în pace.

December 2, 2017 at 7:11 pm

Doina Radu Dumnezeu sa-l ierte!Condoleante familiei!

December 2, 2017 at 7:15 pm

Reta Lupoiu Sincere condoleante mare caracter de om

December 2, 2017 at 7:18 pm

Viorel Feticu Condoleante!

December 2, 2017 at 7:20 pm

Sarbu Mihaela Condoleante

December 2, 2017 at 7:21 pm

Elena Varjoghe Dumnezeu să-l ierte

December 2, 2017 at 7:32 pm

Balan Mihaela Dumnezeu sa l odihneasca

December 2, 2017 at 7:45 pm

GeorGe Supi Dumnezeu sa il Odihneasca!

December 2, 2017 at 7:50 pm

Alex Barbu Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei.

December 2, 2017 at 7:54 pm

Ioana Piticas Dumnezeu sa-il ofihneasca in pace.
Condoliante familiei!

December 2, 2017 at 8:01 pm

Cristina Gheorghiu Dumnezeu sa il odihneasca! Chiar am tinut la omul asta.

December 2, 2017 at 8:05 pm

Lumi Popa Dumnezeu să-l odihnească în pace!

December 2, 2017 at 8:09 pm

Andreescu Cristinel D-zeu sa-l odihneasca-n pace !!

December 2, 2017 at 8:22 pm

Crenguta Dinu Condoleanțe familiei

December 2, 2017 at 8:23 pm

Delia Tudor Dumnezeu să îl odihnească în pace, un om foarte bun!

December 2, 2017 at 8:30 pm

Elena Ieditoiu Sncere condoleante familiei

December 2, 2017 at 8:37 pm

Luiza Simion Dumnezeu sa -l ierte!

December 2, 2017 at 8:53 pm

Lidia Rajnoveanu Sincere condoleanțe familiei .Dumnezeu sa-l ierte