Grupul Ziar de Busteni – Interacțiune


ULTIMELE ARTICOLE


Sunt alaturi de noi, citesc, comentează si interactionează . Poți să fi și tu alaturi de ei după inregistrare.( vezi sectiunea Cont AUTOR ZdB )

Un filmuleț care-ți va schimba impresia despre ce poate face natura și cât de mici suntem :

Facebook Status

Constantin Iancu
Facebook IconJune 25, 2017 at 9:31 am

Constantin Iancu shared a link to the group: Ziar de Busteni.

http://stiriactuale.ro/social/18441-locurile-de-munca-din-prahova-la-data-de-25-iunie-2017.html

Facebook Picture
Locurile de munca din Prahova la data de 25 Iunie 2017 - Ştiri Actuale

stiriactuale.ro

Biroul de presă al Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă (AJOFM) din Prahova vă prezintă situaţia locurilor de muncă vacante în această perioadă. Pentru mai multe detalii, puteţi vizita site-ul http://www.prahova.anofm.ro

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 24, 2017 at 6:52 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Bușteni, unicitate și relaxare, partea I

ziardebusteni.ro

Unicitate, frumusețe, relaxare, in doar câteva cuvinte dar și câteva imagini, UNICE.   De ce să te oprești la Bușteni ? Iată o intrebare, la care trebuie odată și odată să-i găsim un răspuns, …

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 22, 2017 at 5:44 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Ședință de investire a noului Primar al Orașului Bușteni

ziardebusteni.ro

Mâine, vineri, 23 iunie 2017, la ora 10.00, la Centrul Cultural Aurel Stroe din Bușteni, va avea loc ședința extraordinară de investire a noului Primar al Orașului Bușteni, in persoana D.lui Ghiță …

Ilie Ionita
Facebook IconJune 22, 2017 at 7:18 am

Ilie Ionita shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Servicii mutari marfa, mobila, bagaje Bucures/ toata tara - UE

Facebook Picture
Servicii mutari marfa, mobila, bagaje Bucures/ toata tara - UE

olx.ro

Cu alte cuvinte, chiar daca ai nevoie de transport obiecte pentru casa, sau marfa pentru aprovizionarea afacerii tale, noi va stam la dispozitie. Transport marfa generala Transport marfa Bucuresti...

Constantin Iancu
Facebook IconJune 20, 2017 at 9:38 am

Constantin Iancu shared a link to the group: Ziar de Busteni.

http://stiriactuale.ro/social/18412-locurile-de-munca-din-prahova-la-data-de-19-iunie-2017.html

Facebook Picture
Locurile de munca din Prahova la data de 19 Iunie 2017 - Ştiri Actuale

stiriactuale.ro

Biroul de presă al Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă (AJOFM) din Prahova vă prezintă situaţia locurilor de muncă vacante în această perioadă. Pentru mai multe detalii, puteţi vizita site-ul http://www.prahova.anofm.ro

Alexandra Negreanu
Facebook IconJune 18, 2017 at 3:10 pm

💖 Alege sa fii seducatoare in rochia ''Eveline Bordo'' de aici ➡ http://bit.ly/2tfBO0i

Facebook Picture
Ziar de Busteni
Facebook IconJune 18, 2017 at 12:01 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Parcul Natural Bucegi se desființează

ziardebusteni.ro

A fost odată Abruptul PRAHOVEAN, propus acum pentru retragere din lista Rezervațiilor Naturale și din lista Ariilor Naturale Protejate. Un real ”succes” al ”fostului Ministru ALDE, Grațiela Gavrile…

Costantino Antonescu Dece? Ce constructiei?

June 18, 2017 at 12:03 pm

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 16, 2017 at 1:08 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Felicitări și Vacanță plăcută copii !

ziardebusteni.ro

Nu vreau să se supere nimeni, dar imi este imposibil să postez toate fotografiile realizate la serbarea de premiere a Scolii Nestor Ureche și Cezar Petrescu cu prilejul incheierii anului școlar 201…

Cristina Oprea
June 15, 2017 at 8:09 am

Cristina Oprea shared IQool's post to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
IQool

Datoria colegului nostru a fost de 1 leu, dar reacția celor de la ANAF a fost de milioane de lei. Tu ce părere ai?

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 14, 2017 at 11:50 am

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Invitație la concert – Intrarea liberă

ziardebusteni.ro

Sâmbătă, 17 iunie  2017, la ora 18.00, la Centrul Cultural “Aurel Stroe” din Buşteni, în cadrul Stagiunii Muzicale 2017 ,va avea loc un “Dublu recital de pian”. Protagonişti vor fi tinerii pianişti…

 

Facebook Status

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 27, 2017 at 11:59 pm

Exact 8 ani fără The King of POP - Remember the time !

Facebook Picture
Michael Jackson - Remember The Time (Official Video)

youtube.com

Michael Jackson's "Remember The Time" short film was the second short film from the Dangerous album and continued to push the boundaries of the music video m...

Ziar de Busteni
June 27, 2017 at 11:51 pm

Ziar de Busteni with Mircea Corbu.

Spune ceva despre asta

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 25, 2017 at 6:56 pm

Ziar de Busteni added 2 new photos.

Cine imi spune cum se numeste ?

Facebook Picture
Photos from Ziar de Busteni's post

Bloj Luminita Crin sălbatic

June 25, 2017 at 7:03 pm

Cipri Man Crin de busteni

June 25, 2017 at 7:12 pm

Geta Rosculet Crin.salbatic

June 25, 2017 at 7:13 pm

1

Geta Rosculet

June 25, 2017 at 7:19 pm

Arian Romania SUPERB!

June 25, 2017 at 7:19 pm

Arian Romania ESTE ACLIMATIZAT SAU PLANTA PERENA?

June 25, 2017 at 7:20 pm

Dumitra Sisea Crinul de padure (Lilium martagon)

June 25, 2017 at 7:55 pm

4

Gabriela Gabitza

June 25, 2017 at 9:31 pm

1

Doina Ioana Paunas Se numește crin sălbatic l am adus acu 2 ani din pădure l am plantat în gradina iar pe net am găsit informația Cum se numește și ca e în zona noastră prin poienite și la marginea pădurii

June 25, 2017 at 10:03 pm

Ziar de Busteni
Facebook IconJune 24, 2017 at 6:51 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Bușteni, unicitate și relaxare, partea I

ziardebusteni.ro

Unicitate, frumusețe, relaxare, in doar câteva cuvinte dar și câteva imagini, UNICE.   De ce să te oprești la Bușteni ? Iată o intrebare, la care trebuie odată și odată să-i găsim un răspuns, …

Maria Cazacu Frumuseti neexploatate

June 24, 2017 at 8:58 pm

1
Ziar de Busteni
Facebook IconJune 24, 2017 at 2:23 pm

Reflexie?

Facebook Picture

Roxana Bolocan Proiectie! 😊

June 24, 2017 at 2:34 pm

DannyElla Prodan Fotograf profesionist!

June 24, 2017 at 2:36 pm

2

Stanciu Gabriel O reflexie la Primărie nu se poate ??.

June 24, 2017 at 2:43 pm

1

Stanciu Gabriel P. S Cu un aparat bun , foarte bun !

June 24, 2017 at 2:44 pm

1

Anghel Marius VRAJEALA..Un fotograf inspirat....