Sunt alaturi de noi, citesc, comentează si interactionează . Poți să fi și tu alaturi de ei după inregistrare.( vezi sectiunea Cont AUTOR ZdB )

Un filmuleț care-ți va schimba impresia despre ce poate face natura și cât de mici suntem :

Facebook Status

GraphMethodException: Unsupported get request. Object with ID '420862077994721' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api

 

Facebook Status

Ziar de Busteni
April 21, 2018 at 12:50 am

Ziar de Busteni shared a post.

Facebook Picture
Idei pentru casa si gradina

Monica Balaci Adevarat !!!

April 21, 2018 at 6:35 am

DannyElla Prodan Corect!!!

April 21, 2018 at 7:46 am

Petre Mihele Întîmplător da și culmea e că-l am de 13 ani și ultimele cifre coincid nevoi !

April 21, 2018 at 9:20 am

Radulescu Sorin Gabriel Imposibil sa nu coincidă, este o definiție f. larga si fiecare poate zice ca se regăsește . Eu m-am uitat la toate cifrele si cred ca mi se potriveau vre-o 8

April 21, 2018 at 5:10 pm

1
Ziar de Busteni
Facebook IconApril 19, 2018 at 11:02 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Ecologizare și curățenie pe Valea Prahovei

ziardebusteni.ro

Acest sfârșit de săptămână este unul al ecologizării și curățeniei de primăvară, mai ales in localitățile Comarnic și Sinaia. Asociația ”OM PE MUNTE” în parteneriat cu Primăria Orașului Comarnic d…

Silvia Poenaru Dar la Bușteni pe cand? Malurile râului Prahova, între Bușteni si Poiana Țapului, cand? In PNB cand? Zonă Zamora când? Adică Primăria Bușteni cand ia o astfel de hotărâre?

April 19, 2018 at 11:17 pm

Vik Enea Sa ne fie rusine, nesimtiti ce suntem, noi oamenii, noi care aruncam toate gunoaiele pe unde apucam. Natura este un organism viu, dar nu are cum sa strige, sa se planga sau nu auzim noi. Asa ca ne batem joc de ea, taiem, rupem, murdarim.

April 20, 2018 at 8:42 am

3

Bobo Seima Foarte interesant sa pui copiii sa stranga gunoaiele dupa taietorii de lemne , sau dupa taranii localnici, ca turisti in Comarnic ma indoiesc . Dar traim in Romania si totul este ...... Mai ramane sa facem munca voluntara si sa reparam si sa curatam strazile dupa Corbu.

April 20, 2018 at 10:00 am

1

Maria Cazacu Cand omul v-a invata sa respecte natura.......?????

April 20, 2018 at 10:55 am

1

Bebita Florea Dar locatari de ce nu ies la curățenie?

April 20, 2018 at 1:17 pm

2

Goga Constantin Pe strada Telecabinei sunt doua proprietati care au ajuns w-ceuri publice.Vad ca nimeni din cadrul primariei, nu ia nici o masura, pentru a elimin aceste focare de infectie.

April 20, 2018 at 2:38 pm

Ioana Clucerescu Padurea din fata centrului Mervani de pe bulevardul Ferdinand, Sinaia, este plina de resturi menajere lasate de turisti!

April 20, 2018 at 4:33 pm

Gabriela Ionescu in Busteni nu se face nimic este mizerie si nepasare ceasul de la casa de cultura nu functioneaza 3-4 zile cine sa se ocupe primaria ce face ?

April 20, 2018 at 4:36 pm

Ziar de Busteni
Facebook IconApril 18, 2018 at 10:40 am

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Coregrafia dansului tradiţional astăzi

ziardebusteni.ro

În perioada 19 – 22 aprilie, se vor desfăşura, la Centrul Cultural „Aurel Stroe” din Buşteni, lucrările Colocviului Naţional „Coregrafia dansului tradiţional astăzi”. Început în urmă cu patru ani l…

Ziar de Busteni
Facebook IconApril 13, 2018 at 3:06 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
La Bușteni toată lumea râde, cântă şi dansează

ziardebusteni.ro

In acest sfârșit de săptămână, în zilele de 13,14 şi 15 aprilie 2018, va avea loc, la Centrul Cultural „Aurel Stroe” din Buşteni, Festivalul Naţioanl al Teatrelor de Revistă pentru Copii „Toată lum…

Ziar de Busteni
April 13, 2018 at 2:15 pm

Ziar de Busteni is with Valentin Codescu.

La multi ani!

Beatris Cornelia Bardotzi La mulți ani ! cu sănătate și prietenie !

April 13, 2018 at 3:16 pm

1

Bebita Florea La multi ani fericiți

April 14, 2018 at 11:16 am

Oryta Cristea La multi ani fericiti

April 14, 2018 at 11:25 am

Oryta Cristea

April 14, 2018 at 11:25 am

Valentin Codescu Mulțumim pentru urări!

April 14, 2018 at 2:40 pm

Margareta Radovanovic multi ani fericiti sanatosi alaturi de cei dragi

April 14, 2018 at 6:45 pm

Bordea Felicia La multi aniii !!!

April 15, 2018 at 8:47 pm

Livia Luchian La mulți ani !

April 20, 2018 at 2:46 pm


 


 

Poți face parte din grupul ZdB pe Facebook – click

Poți să apreciezi pagina de Facebook Ziar de Bușteni – click

Poți deveni AUTOR ZdB completând formularul de mai jos:

Doresc cont AUTOR ZdB

 

Verification

 

 

___Vizualizari 2023