Grupul Ziar de Busteni – Interacțiune


ULTIMELE ARTICOLE


Sunt alaturi de noi, citesc, comentează si interactionează . Poți să fi și tu alaturi de ei după inregistrare.( vezi sectiunea Cont AUTOR ZdB )

Un filmuleț care-ți va schimba impresia despre ce poate face natura și cât de mici suntem :

Facebook Status

Ilie Ionita
May 24, 2017 at 5:57 pm

Ilie Ionita shared Davideo.ro's video to the group: Ziar de Busteni.

Obţine terasa de vis în doar câteva zile.

Facebook Picture
Davideo.ro

Sistemul inovativ de montare Relazzo transformă experienţa într-una lipsită de griji şi complicaţii.
Urmăreşte videoclipul alăturat şi convinge-te!

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 24, 2017 at 4:51 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Candidații pentru funcția de primar la Bușteni

ziardebusteni.ro

Alaltăieri, 22 mai 2017, au fost depuse candidaturile pentru alegerile parțiale pentru funcția de Primar al Orașului Bușteni, care vor avea loc in data de 11 iunie 2017. Candidaturile au fost făcut…

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 24, 2017 at 2:14 pm

Ziar de Busteni updated the group photo in Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Achim Virgiliu Cristian
May 23, 2017 at 12:16 pm

Achim Virgiliu Cristian shared his post to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Achim
Mirela Borsa
May 23, 2017 at 10:52 am
Alexandra Negreanu
Facebook IconMay 23, 2017 at 9:46 am

❗❗❗ Reduceri de pana la 80% de sfarsit de sezon (haine si incaltaminte de firma pentru toata familia : http://bit.ly/2qJSKwZ❗❗❗

Facebook Picture
Ziar de Busteni
May 22, 2017 at 11:26 am

Felicitari Scoala Altfel Asociatia , copiilor și părinților!

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 20, 2017 at 4:42 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Ce faci la Bușteni când plouă

ziardebusteni.ro

Mergi prin ploaie, vizitezi, numeri, te intrebi, te miri . Poți merge prin ploaie cu umbrela deschisă, sau dacă ești melancolic ori astenic, fără umbrelă, pentru a simți ploaia cum te relaxează. La…

Mariana Negotei Te plimbi prin ploaie daca nu ai ghonionul sa se ridice una din multele dale desprinse din trotuar

May 20, 2017 at 5:05 pm

1

Mariana Negotei Daca nu te umple de apa iti pune piedica si iti rupi o mina sau un picior ca sa ai amintire de laBusteni

May 20, 2017 at 5:07 pm

1

Cismas Catalin Ion Eu aveam de sudat;(cu un pic de noroc am gasit 5 kg de sarma

May 20, 2017 at 6:35 pm

1
Ziar de Busteni
Facebook IconMay 19, 2017 at 6:43 pm

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Ședință ordinară in 23.05, ordinea de zi, votul meu și Pârtia Kalinderu

ziardebusteni.ro

Acest articol referitor la ședințele ordinare ale CL Bușteni sper să fie ultimul care să apară NUMAI in Ziar de Bușteni, pentru că imi doresc ca de luna viitoare să pot publica direct și din site-u…

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 19, 2017 at 11:10 am

Ziar de Busteni shared a link to the group: Ziar de Busteni.

Facebook Picture
Un câine alb in Poiana Țapului

ziardebusteni.ro

Să vezi, sau mai bine zis să nu mai vezi ceva ce credeai sau mai bine zis nu credeai că va dispare din peisajul Poienii Țapului. Bine ințeles că nu este vorba de câinele din poză care nu are de-a f…

Mariana Negotei Imi place spiritul tau critic .De aceea te rog sa scrii ceva si despre multele dale care sunt desprinse pe trotuarul central si care constituie un real pericol.Eu de exemplu mi- am rupt mina .

May 19, 2017 at 12:50 pm

 

Facebook Status

Ziar de Busteni
May 26, 2017 at 7:57 am

Ziar de Busteni shared Orasul Busteni's post.

Facebook Picture
Orasul Busteni

Se apropie alegerile....
Eu am tot zis ca nu voi implica politic aceasta pagina, motiv pentru care nu voi permite nici un fel de dezbatere politica aici. Nici rezultatele alegerilor nu le voi anunta aici. Dar, incerc sa imi ajut un prieten si imi doresc o schimbare prin el. Acesta este motivul pentru care vedeti noua poza de profil a paginii (bannerul paginii). Cei ce au alte preferinte sunt liberi sa faca ce vor. Asa ca nu imi ramane decat sa ii urez succes prietenului Achim Virgiliu Cristian !

Ps. Nu ma intereseaza partidul ci omul !

Maria Cazacu Succes, succes, succes?

May 26, 2017 at 10:45 am

2

Maria Cazacu Sa nu ne dezamagiti

May 26, 2017 at 10:46 am

1

Nuti Iosub Asa este nu ne intereseaza partidul ci omul in sine pe aceasta cale urez mult Succes tuturor participantilor.

May 26, 2017 at 11:21 am

1

Mariana Geambasu Succes deplin!

May 26, 2017 at 11:25 am

1

Florin Enea Daca este BUN ca om, atunci ii dorim succes. Si tuturor celor care candideaza si sunt OAMENI. Cel mai potrivit, sa castige!

May 26, 2017 at 12:07 pm

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 24, 2017 at 4:50 pm

Ziar de Busteni shared a link.

Facebook Picture
Candidații pentru funcția de primar la Bușteni

ziardebusteni.ro

Alaltăieri, 22 mai 2017, au fost depuse candidaturile pentru alegerile parțiale pentru funcția de Primar al Orașului Bușteni, care vor avea loc in data de 11 iunie 2017. Candidaturile au fost făcut…

Ziar de Busteni
Facebook IconMay 24, 2017 at 3:08 pm

Ziar de Busteni updated his cover photo.

Facebook Picture
Ziar's cover photo

Magdalena Danescu Mult succes Dumnezeu să te binecuvânteze,!!! fffffff multă bafta!!!!

May 24, 2017 at 3:25 pm

1

Catalina Mihalcea Multa,multa baftă!!!!!!!!!!!!

May 24, 2017 at 3:27 pm

1

Irina Dumbrava Baftaaa!!!

May 24, 2017 at 3:45 pm

1

Sanda Moldovan MULT SUCCES SI MULTA BAFTA

May 24, 2017 at 4:18 pm

1

Samoila Anamaria Succed

May 24, 2017 at 4:27 pm

1

Samoila Anamaria Succes

May 24, 2017 at 4:27 pm

1

Radulescu Nicolae Bogdan Succes!

May 24, 2017 at 5:32 pm

2

Constanta Corcodel Succes !

May 24, 2017 at 8:20 pm

1

Manuela Moiceanu Succes

May 24, 2017 at 8:21 pm

1

Anghel Marius Vrabia, Mihai Viteazul....

May 24, 2017 at 8:33 pm

2

Camelia Dragan Multă baftă!

May 24, 2017 at 10:00 pm

1

Mihai Nistor Este nascut in Busteni????

May 24, 2017 at 10:08 pm

1

Mihai Nistor Traieste in acest oras???

May 24, 2017 at 10:09 pm

1

Dorian Dorel ✌️👍

May 24, 2017 at 10:42 pm

1

Petre Dicu Succes

May 24, 2017 at 11:21 pm

1

Valeria Sanda Ionita Succes!!!

May 24, 2017 at 11:28 pm

1

Mariana Antonescu Succes!

May 25, 2017 at 12:46 am

1

Radulescu Sorin Gabriel Prea frumos ca sa fie primar, mai bine candideaza ca senator, direct !

May 25, 2017 at 1:07 am

2

Maria Cazacu Deși nu va cunosc,ați făcut un gest caritabil pentru un copil bolnav de-al nostru,care va atesta omenia,și ne_ti câștigat și nu suntem putini.......
SUCCES!

May 25, 2017 at 12:01 pm

2

Luiza Simion Mult succes Cristi! Daca vei fi primar sper sa faci ceva bun ptr.locuitorii Busteniului.

May 25, 2017 at 1:10 pm

1

Razvan Claudiu Bravo frate !

May 25, 2017 at 5:42 pm

1
Ziar de Busteni
May 23, 2017 at 12:43 pm

Ziar de Busteni shared his post.

Facebook Picture
Ziar

PNL Bușteni: Achim Virgiliu Cristian si-a inregistrat candidatura pentru funcția de Primar la Judecătoria Sinaia.

Petre Dicu Să fie cu noroc Baftă

May 23, 2017 at 3:14 pm

1

Mariana Geambasu Succes.Si pe mai departe.

May 23, 2017 at 4:29 pm

1

Adelina Pavelescu Baftă!

May 23, 2017 at 4:34 pm

1

Irina Stoica Succes !

May 23, 2017 at 8:09 pm

1

Catalina Mihalcea Baftă multa!Busteniul are nevoie de forță tânără si dornică sa schimbe ceva!

May 24, 2017 at 11:46 am

Ziar de Busteni
May 23, 2017 at 12:42 pm

Ziar de Busteni shared Achim Virgiliu Cristian's post.

Facebook Picture
Achim

 


 

Poți face parte din grupul ZdB pe Facebook – click

Poți să apreciezi pagina de Facebook Ziar de Bușteni – click

Poți deveni AUTOR ZdB completând formularul de mai jos:

Doresc cont AUTOR ZdB

 

Verification