ULTIMELE ARTICOLE * Inregistrare/logare *

La Stația de Distribuție Combustibili Azuga ( Lukoil ) se fac angajări pentru posturile de Casier / Lucrător Comercial ( 3 posturi ).

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent de studii medii;

Persoană energică, amabilă, cu gândire pozitivă;

Rezistență la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;

Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clienților;

Capacitate bună de comunicare, atenție distributivă, capacitate rapidă de decizie;

RESPONSABILITĂȚI:

Răspunde de implementarea standardelor de siguranță și securitate a produselor

Asigură gestiunea corectă și completă a numerarului și a produselor la casa de marcat

Cunoaște sortimentația de produse comercializate in cadrul stației de distribuție

BENEFICII:

Tichete de masă;

Posibilități de invățare și dezvoltare in cadrul companiei;

CV-urile se pot depune la SDC Azuga , Str. Aninilor, DN1 ( Stația Lukoil ). Detalii suplimentare in magazin sau la nr. de tel : 0746.211.227

Te așteptăm in echipa SDC Azuga !

___Vizualizari 433

Stație Distribuție Combustibil Azuga angajează personal